Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

warmińsko-mazurskie   »   Olsztyn   »   Hotele   »   Hotel Gromada
 

Hotele Olsztyn - Hotel Gromada

«« powrót
warmińsko-mazurskie, Olsztyn 
Hotel Gromada  

Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Olsztyn
Kod pocztowy: 10-403
Ulica: Konstytucji 3-go Maja 4
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 14042
Data dodania: 2007-04-18
Mapa Olsztyn  Mapa Olsztyn  »
 
Ilość pokoi:   96  
  
 
Opis obiektu:

OLSZTYN
Stolica Warmii i Mazur, raj dla miłośników sportów wodnych i zimowych. W mieście otoczonym jeziorami i lasami, kwitnie życie kulturalne dzięki teatrom i galeriom.

Hotel GROMADA ***
Położony jest niedaleko od centrum miasta, Starego Miasta oraz centrum handlowego. Hotel polecamy zarówno miłośnikom mazurskiej przyrody (Olsztyn otoczony jest przepięknymi lasami i jeziorami), jak i amatorom miejskich imprez kulturalnych (festiwale jazzowe i bluesowe, spotkania teatralne, Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe "Śpiewajmy Poezję").

Posiadamy różnorodną ofertą: pakiety konferencyjne, imprezy integracyjne, propozycje wypoczynku weekendowego, bogate programy turystyczne Regionu Warmii i Mazur. W przypadku zapotrzebowania przygotowujemy również oferty na indywidualne życzenie klienta (także dla młodzieży).

Hotel jest także doskonałą bazą wypadową dla turystów spragnionych wypoczynku nad pięknymi mazurskimi jeziorami. Polecamy odwiedzenie jeziora Śniardwy – największego w Polsce, a także Mikołajek – jachtowej stolicy Mazur.

Lokalizacja
Hotel położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i autobusowego, w odległości około 1 km od centrum miasta, Starego Miasta oraz centrum handlowego.

Restauracje
- restauracja - 80 miejsc
- kawiarnia - 50 miejsc
- sale bankietowe - 50 miejsc
- room service
- catering

Sale Konferencyjne
Sale konferencyjne znajdują się na parterze oraz na I piętrze hotelu. Sala mała i Średnia (na I piętrze) mogą być połączone w jedną salę na max. 40 osób. Mała salka to kameralne pomieszczenie dość często wykorzystywane do rozmów kwalifikacyjnych, bądź małych spotkań służbowych lub towarzyskich. Do organizacji konferencji wykorzystujemy również sale znajdujące się na parterze w części gastronomicznej obiektu. Sala Cyranka posiada wyjście na patio gdzie w okresie letnim można zorganizować grilla, bądź zaczerpnąć świeżego powietrza w przerwie konferencji. Na największej naszej sali - Kormoran - możemy zorganizować konferencję max. do 100 osób. Wszystkie sale są wyposażone w podstawowy sprzęt konferencyjny. Projektor multimedialny i nagłośnienie wynajmujemy za dodatkową opłatą.

Wyposażenie:
rzutnik pisma i slajdów, flipchart, TV + Video, ekran, komputer i drukarka, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, xero, telefon, fax.

Rekreacja
Do wyboru: repertuar olsztyńskiej filharmonii, liczne kluby, puby i dyskoteki, ponadto rejsy statkami Żeglugi Mazurskiej i Gdańskiej, trasy rowerowe, jazdy konne oraz okoliczne atrakcje turystyczne tj., Stare Miasto z zabytkowymi kamieniczkami z XVII i XVIII w., Muzeum Warmii i Mazur, skansen w Olsztynku, Gierłoż (kwatera Hitlera), Kętrzyn, Frombork.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2019     poznajkraj.pl